مشاهده خبر

۲۹ شرکت اکتشاف و تولید خارجی تعیین صلاحیت شدند

 

 • شرکت ملی نفت ایران از میان شرکت‎های متقاضی حضور در مناقصه‎های بالادستی صنعت نفت، ۲۹ شرکت اکتشاف و تولید نفت و گاز خارجی را تعیین صلاحیت کرد.
 •  

  به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، این شرکت در نظر دارد برای تعدادی از پروژه های اکتشاف و تولید نفت و گاز ایران، طی چند دوره مناقصه برگزار کند و از این رو از شرکت‎های اکتشاف و تولید (E&P) خارجی معتبر و واجد شرایط دعوت به عمل آورد تا در فرآیند ارزیابی صلاحیت شرکت کنند.

   بر پایه این گزارش، اسناد ارزیابی صلاحیت و اطلاعات مرتبط مانند شیوه‌ها، معیار و رویه‌های ارزیابی از روز دوشنبه (۲۶ مهر ماه ۱۳۹۵- ١٧ اکتبر ۲۰۱۶) در تارنمای رسمی شرکت ملی نفت ایران به نشانی www.nioc.ir قرار گرفت؛ بر این است متقاضیان فرصت داشتند یک نسخه از مدارک مورد نیاز و اطلاعات مرتبط با آن را به همراه فایل‌های الکترونیکی تا ۱۴ آذرماه امسال (٤ دسامبر ۲۰۱۶) ارسال کنند.

   شرکت‎های اکتشاف و تولید خارجی در ادامه اعلام حضور خود در مناقصات بالادستی، مدارک خود را به سامانه ای که از سوی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران طراحی و بر روی وب‎سایت رسمی این شرکت بارگذاری شده بود، ارسال کردند. در ضمن شرکت‎های خارجی در طول این مدت سوال‎های خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی مطرح کردند و شرکت ملی نفت ایران در اسرع وقت پاسخگو بوده است.

  دبیرخانه مناقصات قراردادهای بالادستی نفت و گاز پس از دریافت اطلاعات شرکت‎های خارجی متقاضی و ارزیابی مدارک و مستندات، اسامی ۲۹ شرکت تعیین صلاحیت شده خارجی را اعلام کرده است.

  در میان شرکت‎های تعیین صلاحیت شده خارجی، نام شرکت های معتبری از کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا، نروژ، مالزی، روسیه، اتریش، تایلند، ژاپن، لهستان، هلند، انگلیس، اسپانیا، چین و ... به چشم می خورد.

  برای مشاهده اسامی شرکت های اکتشاف و تولید خارجی تعیین صلاحیت شده روی اینجا کلیک کنید.

-- انتهای خبر -- سایر اخبار

 

L2

۹۵/۱۰/۱۴

L2

   

نظر شما

نام *  
نظر شما *
کد امنیتی *
Captcha pictureReload
 
APEC_logo Jam Amirkabir Rang Satsa Sipiem Ecasb-logo

© کپی رایت توسط شبکه صنعت نفت ایران

صفحه اصلی :: تماس با ما :: نقشه سایت