مشاهده خبر

نهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت آغاز به کار می‎کند

 به گزارش خبرگزاری مهر، سمینار تخصصی «ساخت داخل و تشریح فعالیت های پژوهش و فناوری» در روز نخست و سمینار تخصصی تشریح سامانهEP  و «کارگاه مرکز شماره گذاری کالا و خدمات ایران» در روز دوم نمایشگاه از ساعت ۹  و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ برگزار می شود.

پنج کارگاه آموزشی نیز از سوی شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO ) در چهار روز نمایشگاه از ساعت ۱۴ تا ۱۷  برگزار می شود.

این پنج کارگاه توسط مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو برنامه ریزی شده است؛ با توجه به اینکه صنعت راه اندازی در کشور نوپا است و عملیات پیش راه اندازی و راه‌اندازی در صنایع نفت و گاز یکی از حساس ترین مراحل انجام پروژه ها می باشد، هدف از برگزاری کارگاه های آموزشی معرفی بیشتر این صنعت به علاقمندان است .

عناوین این کارگاه ها شامل «تجربیات راه اندازی در طرح توسعه میدان نفتی آذر»، «انجام عملیات راه اندازی و بهره برداری No Flaring و تقویت فشار» ، «آشنایی با متدلوژی OPERCOM در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی» ، «آشنایی با سیستم ICAPS » و «فعالیت های HSE در زمان بهره برداری و تعمیرات» است.

نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان از روز پنجشنبه ۱۱ آبان به مدت چهار روز در محل دایمی نمایشگاه های اهواز برگزار می شود.

 

-- انتهای خبر -- سایر اخبار

 

L2

۹۶/۸/۱۰

L2

   

نظر شما

نام *  
نظر شما *
کد امنیتی *
Captcha pictureReload
 
APEC_logo Jam Amirkabir Rang Satsa Sipiem Ecasb-logo

© کپی رایت توسط شبکه صنعت نفت ایران

صفحه اصلی :: تماس با ما :: نقشه سایت