مشاهده خبر

امضا تفاهم‌نامه بین صنعت نفت و شرکت راشیگ آلمان

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت آلمانی راشیگ تفاهم‌نامه همکاری مشترکی امضا کردند که انتقال فناوری و آموزش از رئوس آن به شمار می‎آید.

به گزارش شانا، این تفاهم‌نامه همکاری میان منصور بزمی، معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت و میشائل شولتس مدیر فنی شرکت راشیگ آلمان در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه امضا شد.
معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت در این باره، به جایگاه شرکت راشیگ در اروپا اشاره کرد و گفت: این شرکت یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های فعال در سطح جهان است و بسیاری از صنایع با  این مجموعه همکاری می‌کنند.

وی درباره ابعاد این تفاهم‌نامه گفت: همکاری در زمینه انتقال فناوری تجهیزات داخلی برج‌های تقطیر در پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها، طراحی برج‌های تقطیر بر پایه محصولات این شرکت آلمانی، آموزش نرم افزار winsorp و آموزش متخصصان و کارشناسان پژوهشگاه در حوزه‌های مرتبط کاری، از مفاد این تفاهم‌نامه است. 

معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت ادامه داد: پژوهشگاه صنعت نفت، مجموعه فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه طراحی برج‌های تقطیر انجام داده است و هم‌اکنون با همکاری شرکت راشیگ می‌توانیم از روش‌های نو این مجموعه در طراحی‌های خود استفاده کنیم.

مدیر فنی شرکت راشیگ آلمان هم پس از بازدید از پژوهشگاه صنعت نفت، گفت: فعالیت‎های این مجموعه، ما را تحت تاثیر قرار داده است و تمایل بسیاری برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌های این مجموعه به منظور‌ همکاری‌های دو جانبه آینده دارم.

میشائل شولتس به سابقه فعالیت‎های شرکت راشیگ آلمان هم اشاره کرد و افزود: فعالیت‌های این شرکت بیشتر در زمینه برج‌های تقطیر معطوف شده است و نه ‌تنها در کشور آلمان بلکه به بسیاری از شرکت‌ها در سراسر دنیا خدمات ارائه می‌کند.

وی ادامه داد: پس از بررسی‌های انجام شده ایران را کشوری مناسب برای توسعه همکاری‌ها و تجاری‌سازی محصولات دانستیم و امیدواریم که تبادل اطلاعات و تجربیات بین دو کشور در سطح گسترده‌ای صورت گیرد.

 

-- انتهای خبر -- سایر اخبار

 

L2

۹۶/۸/۲۹

L2

   

نظر شما

نام *  
نظر شما *
کد امنیتی *
Captcha pictureReload
 
APEC_logo Jam Amirkabir Rang Satsa Sipiem Ecasb-logo

© کپی رایت توسط شبکه صنعت نفت ایران

صفحه اصلی :: تماس با ما :: نقشه سایت