مشاهده خبر

۸۰ درصد تجهیزات پروژه‌های نگهداشت تولید نفت باید از خرید داخل تامین شود

مدیرکل نظام تامین و تجاری سازی فناوری وزارت نفت گفت: با دستور وزیر نفت حداقل ۸۰ درصد اقلام و تجهیزات پروژه‌های نگهداشت و افزایش تولید نفت که در قالب EPC اجرایی خواهند شد، باید از طریق خرید داخل تامین شوند.

به گزارش خبرنگار شانا، پرویز سنگین امروز (یکشنبه، ۱۳ اسفند) در نشست تخصصی «ارتقای سهم توان داخل؛ رگولاتوری و انتقال فناوری» با بیان این مطلب افزود: سیاست استفاده حداکثری از توان شرکت‌های ایرانی به طور جدی در دستور کار وزارت نفت قرار دارد.

وی استفاده از توانمندی داخلی را به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی وزارت نفت مورد اشاره قرار داد و گفت: در بحث بومی‌سازی ۱۰ گروه کالاها و خدمات کاربردی صنعت نفت افزون بر قراردادهایی که تاکنون امضا شده است، پیش‌بینی می‌شود، بالغ بر ۱,۵ میلیارد یورو دیگر قرارداد به امضا برسد.

مدیرکل نظام تامین و تجاری‌سازی فناوری وزارت نفت یادآور شد: فهرست دوم کالاها و تجهیزاتی که برای بومی‌سازی در دستور کار قرار می‌گیرند، در حال نهایی شدن است.

بر اساس این گزارش، نشست تخصصی «ارتقای سهم توان داخل؛ رگولاتوری و انتقال فناوری» بعداز ظهر امروز به ریاست محمدرضا نعمت زاده، مشاور ارشد صنعتی وزیر نفت، برگزار شد.

 

-- انتهای خبر -- سایر اخبار

 

L2

۹۶/۱۲/۱۴

L2

   

نظر شما

نام *  
نظر شما *
کد امنیتی *
Captcha pictureReload
 
APEC_logo Jam Amirkabir Rang Satsa Sipiem Ecasb-logo

© کپی رایت توسط شبکه صنعت نفت ایران

صفحه اصلی :: تماس با ما :: نقشه سایت