مشاهده خبر

طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت رانت نیست

 مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد که ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت رانت نبوده است.

به گزارش خبرنگار شانا، سیدمحمدرضا موسوی‌خواه، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران صبح امروز (چهارشنبه، ۲۹ فروردین‌ماه) در آیین بهره‌برداری از جایگاه هوشمند عرضه سوخت ٢٣٦ میدان آزادی گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از سال ٩٤ به دنبال اجرای طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت بود و ایجاد آن‌ها به هیچ وجه رانت نبوده است.

وی افزود: اجرای طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت (برندینگ) جایگاه‌های عرضه سوخت ابتدا مشکلاتی داشت، اما هدف اصلی نظارت مردم بر مردم بود.

موسوی‌خواه با بیان این‌که دیر زمانی نیست که جایگاه‌های عرضه وضع خوبی نداشتند، تصریح کرد: با تلاش‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، امروز شاهد توسعه جایگاه‌های عرضه سوخت هستیم.

وی ادامه داد: در تلاشیم مردم با ترافیک کمتری سوخت‌گیری کنند و خدمات و امکانات مناسبی در اختیار مردم قرار گیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح جمع آوری بخارات بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت «کهاب» در جایگاه آزادی گفت: خوشحالم طرح کهاب در این جایگاه به طور کامل اجرا و سبب جلوگیری از آلودگی محیط زیست شده و مردم در این منطقه بوی بنزین را استشمام نمی‌کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد: طرح کهاب در این جایگاه به صورت بومی و با قیمت مناسب اجرا شده و در تلاشیم جایگاه‌های سراسر کشور به این سمت حرکت کنند.

 

-- انتهای خبر -- سایر اخبار

 

L2

۹۷/۱/۲۹

L2

   

نظر شما

نام *  
نظر شما *
کد امنیتی *
Captcha pictureReload
 
APEC_logo Jam Amirkabir Rang Satsa Sipiem Ecasb-logo

© کپی رایت توسط شبکه صنعت نفت ایران

صفحه اصلی :: تماس با ما :: نقشه سایت